Regulamin

1. Serwis samochodowe-kredyty.info szanuje i respektuje prawo do prywatności oraz ochrony danych osobowych użytkowników serwisu. W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. W przypadku formularzy do banków i instytucji finansowych będziesz poproszony o podanie pełnych danych osobowych. Twoje dane są wówczas w pełni bezpiecznie - gdyż są zabezpieczone protokołem bezpieczeństwa SSL. Dane te zostają wysłane jedynie do banku o którego produkt finansowy wnioskujesz. Administratorzy serwisu nie mają do nich żadnego dostępu. Wobec czego dane te nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

2. Porady prezentowane na łamach serwisu samochodowe-kredyty.info powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

3. Redakcja serwisu samochodowe-kredyty.info dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.

4. Dane publikowane w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Korzystanie z serwisu samochodowe-kredyty.info oznacza akceptację powyższego regulaminu.