Raiffeisen BankChcesz kupić samochód na kredyt? Rozważ ofertę Raiffeisen Banku. Przygotował on kredyt samochodowy, dystrybuuje Raiffeisen-Leasing. Jakie są szczegóły oferty?

Oprocentowanie kredytu zaczyna się od 7,99 proc. w skali roku. Ale oczywiście tak niskie wyjściowe oprocentowanie dostępne jest tylko po spełnieniu szeregu warunków: mogą go otrzymać klienci, którzy kupują nowe auto od autoryzowanego dealera a kredyt biorą na rok. Kredyt zaciągany na 12-36 miesięcy jest oprocentowany 8,99 proc., zaś ten powyżej trzech lat – 9,99 proc.

Raiffeisen Bank udziela kredytu nawet na siedem lat, na – maksymalnie – 200 tysięcy złotych. Kredyt można uzyskać nawet na 100 proc. wartości pojazdu. Bank pożycza pieniądze na zakup nowego albo używanego auta osobowego albo ciężarowego (do 3,5 tony), każdej marki. Klient powinien jednak pamiętać, że wiek samochodu, wraz z okresem spłaty, nie może przekroczyć siedmiu lat.

W efekcie, najbardziej korzystne warunki Raiffeisen Bank rezerwuje dla klientów, którzy kredytują zakup nowego auta z salonu, i którzy kredyt zaciągają na maksimum 12 miesięcy.

Zaciągając kredyt samochodowy w Raiffeisen Banku, musimy się zdecydować na specjalny pakiet ubezpieczeń - UNIQA lub PZU S.A. Pakiet obejmuje: OC, AC i NNW. Podlegają mu samochody osobowe i ciężarowe do 2 t, kredytowane przez Raiffeisen Bank Polska S.A.