Oferta kredytu samochodowego w PKO

Wiele osób poszukuje kredytu samochodowego w dwóch największych bankach w Polsce w PKO BP i Pekao SA. Banki te niestety nie mają w ofercie czegoś takiego "dedykowany" kredyt na auto. Posiadają zato pożyczki gotówkowe na dowolny cel bez zabezpieczenia, którymi to można bez problemu sfinansować zakup samochodu.

Bardzo korzystnym kredytem samochodowym jest kredyt w PKO BP . Jest on na bardzo przystępnych warunkach. W Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Według porównywarek jest to, w tej chwili, najlepsza oferta na rynku, oferowana przez tak duży bank.

Warto wiedzieć, że w PKO wystarczy mieć przy sobie tylko dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Owe zaświadczenie dostaniemy, od ręki, w niemal każdym zakładzie pracy. Jest ono potrzebne, tylko w momencie, gdy zaciągamy kredyt przekraczający 10 000zł.  Na kredyt do 10 000 zł przeważnie wystarczy nasze własne oświadczenie o dochodach, nie jest także wymagana zgoda współmałżonka.

Oferta kredytowa PKO charakteryzuje się najniższym oprocentowaniem na rynku, wynosi ono 6,99% w skali roku.  W tym oprocentowaniu dostaniemy do 20 000zł na samochód. Aby dostać więcej trzeba z bankiem prowadzić negocjacje indywidualne. Wszystko zależne jest od naszego obecnego zadłużenia i naszych możliwości kredytowych. Na stronie oferty tej pożyczki znajduje się także bardzo przydatny kalkulator, dzięki, któremu można wyliczyć wysokość przyszłej raty.


Kredyt samochodowy zawierany jest bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń, a decyzje o przyznaniu kredytu bank podejmuje w kilka minut. Bank nie pobiera żadnych prowizji od zawarcia kredytu, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Dodatkowo kredyt można ubezpieczyć.