Kredyt na samochód z zagranicy ?


Czy można skredytować samochód sprowadzony z zagranicy (ale nie zarejestrowany w Polsce)?

Dzisiaj o kredyt samochodowy stosunkowo łatwo, więc w większości banków jest możliwe uzyskanie kredytu samochodowego na samochód z zagranicy (np. z Niemiec). Niektóre banki niechętnie kredytują auta starsze niż 7-, 8-letnie. Dlatego warto przed wyborem oferty kredytu, sprawdzić, czy dany bank nie stawia kredytowanym autom jakichś limitów wiekowych. Mimo, iż bardzo rzadko zdarza się, by banki miały jakieś "grymasy" w przypadku samochodów sprowadzanych z zagranicy, ale zawsze warto dokładnie ustalić, na jakie dodatkowe formalności powinno się przygotować, kupując taki samochód. W przypadku samochodów kupionych zagranicą część banków, żąda wyrejestrowania samochodu za granicą, a od klienta posiadania wszystkich dokumentów pochodzenia auta (brief, odprawa celna).

W wielu bankach także najpierw dostajesz gotówkę na samochód, później wybierasz pojazd - dowolny nowy lub używany, niezależnie od wieku pojazdu, jego wartości i pochodzenia.
Dla klientów którzy potrzebują gotówkę, aby kupić samochód z zagranicy - wyjątkowa kredyt do 20 000 od ręki! Gotówkę dostajesz do ręki i możesz swobodnie rozglądać się za samochodem za granicą. Nie są wymagane zabezpieczenia na pojeździe.

Wypełnij formularz i sprawdź, w którym banku otrzymasz najtańszy kredyt na samochód z zagranicy:

Najtańsze kredyty na zakup auta z zagranicy: