Kredyt balonowy pół na pół na samochód


Kupiłeś kilka miesięcy temu nowy samochód korzystając z kredytu balonowego, ale z różnych powodów zabrakło Ci funduszy na spłatę ostatniej raty? Mamy rozwiązanie. Propozycja „last minute” dedykowana przez Fiolet Powszechny Dom Kredytowy S.A.

Atrakcyjne 50/50

Jedną z najczęściej oferowanych form kredytu balonowego jest tzw. kredyt 50/50 na samochód. Przy takiej opcji wpłacamy w chwili zakupu samochodu 50% jego wartości. Resztę jesteśmy zobligowani uregulować pod koniec okresu kredytowania. Kto moze zdecydować się na takie rozwiązanie? Ze względu na specyfikę tej formy przede wszystkim osoby, które w dniu dokonywania transakcji dysponują odpowiednią kwotą i wiedzą, Ŝe nie będą miały problemu ze zgromadzeniem w niedalekiej przyszłości środków na pokrycie reszty wartości samochodu. Niestety, niekiedy zdarza się, ze w ciągu kilku miesięcy sytuacja finansowa gospodarstwa domowego ulega pogorszeniu z róznych, często nieprzewidzianych względów.

Stracić jak najmniej

Jak w takiej sytuacji znaleźć sposób na sfinansowanie drugiej raty zobowiązania? Jak to zrobić, aby nie stracić zbyt wiele? Jedną z ofert przygotował właśnie Fiolet PDK S.A. Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy do końca tego roku muszą uregulować drugą ratę zaciągniętego kredytu balonowego, a mają problem ze zgromadzeniem odpowiedniej kwoty, pośrednik proponuje możliwość jej sfinansowania na bardzo atrakcyjnych warunkach. Rozwiązanie to, dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu jest o wiele tańsze niz tradycyjny kredyt czy ekspresowe pozyczki oferowane przez niektóre firmy. Warto zatem rozejrzeć się dokładniej i skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który wnikliwie przeanalizuje naszą sytuację i zaproponuje najatrakcyjniejsze, najmniej bolesne dla naszego budzetu rozwiązanie.